محل تبلیغات شما

چگونه بهترين مارک تشک را با کمترين هزينه تهيه کنيم.

42cd_w7.jpg 

خواب راحت و استراحت مطلق، يکي از دغدغه هاي اساسي افراد جامعه است . و اين مشکل به واسطه درگيري­ هاي روزمره، هر روز حاد تر و شديد تر مي­ شود . و لزوم يافتن بهترين برند تشک، بيش از پيش مهم شده است. بسياري از روانشناسان بر روي علل و عوامل بي­ خوابي و راه­هاي افزايش کيفيت خواب، بر روي انواع تشک تحقيقات فراواني به­ عمل آورده ­اند . و بسته به نوع مشکلات روزمره ي شخص مورد نظر، راهکارهاي تخصصي ارائه داده ­اند.

در کنار اين راهکارها، تکنيک­هايي عمومي هم وجود دارد . که فارغ از جنسيت، سن، وزن و دغدغه ­هاي روزمرگي، در ارائه­ يک خواب راحت راهگشا هستند. رنگ لامپ و ميزان روشنايي آن، چيدمان وسايل اتاق خواب، تشک و… همگي از جمله عوامل دخيل در موضوع کيفيت خواب هستند.

در ميان موضوعات عنوان شده، بهترين برند تشک همواره سوال مهمي بوده و هست. براي پاسخ به اين سوال، لازم است هدف از خريد تشک را بررسي کنيم. به عنوان نمونه، عده­ اي براي بهبود کمردردهاي مزمن، براي خريد تشک طبي اقدام مي­ کنند. يا عده­ اي با اطلاع از کيفيت بالا و قيمت مناسب محصولات برند  kelebekتنها به خريد اين برند تمايل دارند.

با توجه به اينکه يک تشک نامناسب باعث ايجاد دردهاي مفصلي يا انحراف ستون فقرات، بي حسي دست و پا و يا احساس خستگي ، حتي پس از يک خواب طولاني مدت مي شود، بنابراين توجه به برند و کيفيت تشک از مهم ترين عوامل خريد تشک محسوب مي شود.

عوامل فراوان در يافتن پاسخ به سئوال، دخالت دارد که در مباحث متفاوتي به بحث راجع به آنها مي ­پردازيم. براي يافتن پاسخي مناسب، مطرح کردن دو عنوان مهم، ضروري است. بنابراين مطالبي کوتاه اما کامل جمع­­ آوري کرديم تا با مطالعه آنها بتوانيد به سادگي به نتيجه ايده­ آل برسيد.

1-کيفيت در ظاهر و باطن

مواد اوليه توليد :

مسئله يک توليد ايده ­آل و پر فروش، در ظاهر يک کلمه است. ولي در باطن، معنايي آنچنان وسيع و گسترده دارد. که دستيابي به آن ممکن نيست، مگر با سالها مطالعه و تجربه. بنابراين قدم اول در پاسخ به سوال «بهترين برند تشک کدام است؟» مراجعه به کيفيت مواد اوليه توليد تشک خواهد بود.

استفاده از مموري فوم دار در لايه ­هاي بالاي تشک بست ترکيه مدل QUEEN  نمادي از کيفيت بالاي يک تشک ايده ­آل مي­ باشد. يا استفاده از اسفنج فوق فشرده در تشک هايspring  مصداق راحتي فراتر از انتظار در محصولات برندBEST  است. تعداد فنرهاي به­ کار رفته، ضخامت آنها و… مصاديق ملموس از توليد يک محصول با کيفيت به شمار مي­ آيند.

و فارغ از نام برند و کشور توليدکننده مشتري را به سمت و سوي يک تشک با کيفيت سوق مي­ دهد. ولي موضوعي که نمي ­توان از آن چشم پوشي کرد. اين است که اعتبار يک برند معتبر، حاصل استفاده از مواد اوليه با کيفيت در طي سالها توليد خواهد بود. و توليد بهترين برند تشک، قطعاً و يقيناً مسئله ­اي تصادفي نيست.

و طي سالها تجربه بدست خواهد آمد. محتويات تشک‌ها و نوع مواد تشکيل‌دهنده آن‌ها متفاوت است. نمدهاي عايق حرارت، فنرهاي آستردار، الياف طبيعي و فوم فشرده، ازجمله مواد تشکيل‌دهنده تشک‌هاي مرغوب هستند.

ويژگي هاي ظاهري:

موضوع مهم ديگري که بعد از کيفيت مواد اوليه توليد بايستي بدان پرداخته شود. ظاهر محصول است. به هرحال فروش بالاي يک محصول علاوه بر لزوم کيفيت ساختاري آن، به ظاهري جذاب و دل فريب نيز نياز دارد. جلوه بصري يک تشک ممکن است چندين برابر ، بيشتر از کيفيت آن مد نظر خريداران قرار گيرد.

اعمال  بازخوردهاي متفاوت خريداران از ظاهر محصولات توليد شده، در توليد بهترين برند تشک، نقش آفريني ويژه اي دارد. طرح و نقش ­هاي پوشش نهايي تشک، نوع دوخت آنها، کيفيت نخ مورد استفاده و رنگ­هاي پوشش نهايي، همگي مي ­توانند به ظاهري ايده­ آل و دل فريب بيانجامند.

2-برند و هزينه توليد

کشور مبدأ :

 کشور صاحب برند، همچون موضوع کيفيت مواد اوليه، در خصوص بهترين برند تشک، مسئله مهمي است که نبايد از آن غافل شد. بعنوان مثال در اغلب کشورهاي اروپايي، تشک­هاي با کيفيتي ساخته مي­ شود. و بسيار پرفروش هستند . اما بخاطر هزينه توليد بالا، ناگزير قيمت نهايي يک تشک به شکل سرسام ­آوري افزايش مي­ يابد.

به­ نحوي که پرداختي خريدار نسبت به کيفيت ارائه شده بسيار بالاتر خواهد بود. و اين مسئله نيتي مشتري را در پي داشته است. براي حل اين مشکل، کشورهايي که نيروي بازار کار ارزاني داشتند. به فکر توليد تشک با اتکا به دانش روز اروپا شدند. موضوع بازار کار ارزان، قيمت نهايي و تمام شده را به شکلي منطقي و عاقلانه کاهش داد. و در نهايت برندهاي مشهور و معتبري، در حوزه کالاي خواب شکل گرفتند.

و رشد يافتند .که در قبال پرداخت هزينه اي منطقي، بالاترين استانداردها را ارائه مي­ دهند. افزايش کيفيت روزافزون به واسطه مطالعات مستمر کارشناسان آنها از يک سو، و ثابت ماندن هزينه­ هاي توليد از سوي ديگر، سبب شد. که تعاريف از بهترين برند تشک، متفاوت گردد. و محصولات ايده ­آلي به بازارهاي بين المللي راه يابند. که رقيب بلامنازع محصولات اروپايي شدند. محصولاتي که مدت­ها بدون رقيب در بازارهاي مختلف جولان مي­دادند.

هزينه ­هاي حاشيه­ اي :

موضوع ديگري که مي ­تواند در يافتن پاسخي منطقي به سوال «بهترين برند تشک چيست؟» ما را ياري کند؛ هزينه­ هاي حاشيه­ اي است که بعد از توليد، به قيمت تمام شده محصولات تحميل مي­ شود. هزينه هايي همچون حمل و نقل، عوارض و گمرک، واسطه گري و دلالي ­ها و … که باعث مي­ شود قيمت تشک از خروجي کارخانه تا خروجي فروشگاه عرضه کننده آنچنان تفاوت داشته باشد. که نظر خريدار را در تمايل به خريد برخي برندها تغيير دهد.

براي درک بهتر اين موضوع مسئله مسافت کارخانه توليد کننده تا مصرف کننده نهايي را براي خود مجسم کنيد. و به ازاي هر کيلومتر مسافت، يک مبلغ را در نظر بگيريد. خواهيد ديد هر هزار کيلومتر اختلاف، چقدر مي ­تواند در تعيين قيمت نهايي دخيل باشد. اين موضوع چنان مهم و ضروري است که مي ­تواند تعريف مشتري را از «بهترين برند تشک» تحت الشعاع قرار بدهد.

توليدکننده­هاي برندهايي همچون تشک کلبک ترکيه و تشک بست ترکيه ( BEST وKELEBEK)  بخاطر نزديک بودن به کشور ايران توانسته­ اند هزينه­ هاي حاشيه­ اي را به نحوي مطلوب کاهش دهند. و اختلاف قيمت فاحش را از ميان ببرند به نحوي که فروش آنها در کشور و رضايت مشتريان، به شکلي روزافزون در حال افزايش است.

در پايان اين نکته را به خاطر داشته باشيد. که يک تشک خوب مي‌تواند اثر زيادي در حفظ سلامتي شما داشته باشد. پس منطقي به نظر مي رسد که به خاطر حفظ سلامتي خود از بهترين برند تشک استفاده کنيم. به‌علاوه، داشتن خوابي توام با آرامش براي فعاليت‌هاي روزانه به شما انرژي مي دهد. اما تشک نامناسب براي سال‌ها مي‌تواند سلامتي و کيفيت خواب شما را مختل کند.

منبع: https://bestkelebek.ir/

 

.

 

 


حس خوبی دارم کيفيت ,برند ,توليد ,بهترين ,هزينه ,قيمت ,بهترين برند ,برند تشک، ,مواد اوليه ,«بهترين برند ,کيفيت مواد ,مواد اوليه توليد منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آزادی بیان همه چیز درباره ی جغرافیا سبزاندیشان کسب درآمد اینترنتی بیا تو به سوی ظهور مسجد خاتم الانبیاء اقیانوس دیوانه زعفران طلايي خاتم